Ethica Sigorta Açıldı

Ethica Sigorta’ya iki haftada 1.137 acente başvurdu. Cemal Ererdi, Ethica Sigorta’nın iki hafta önce açılan sitesi üzerinden aldıkları acentelik başvuru sayısının 1.137’ye ulaştığını belirterek “henüz kuruluş aşamasındaki bir şirkete bu derece yoğun ilgi bizi bile şaşırttı” dedi.

cemal-ererdi-facebook-1

Yeni girişimi Ethica Sigorta’nın kuruluş aşamasında olan Cemal Ererdi, şirkete yoğun bir ilginin olduğunu açıkladı. Ererdi, Facebook adresinden yaptığı açıklamada, şirketin internet sitesi olan www.ethicasigorta.com’a yoğun bir ilginin olduğunu belirtti. Ererdi, henüz iki hafta önce açılan internet sitesi üzerinden 1.137 acentelik başvurusu aldıklarını belirtti. Ererdi’nin verdiği bilgilere göre çalışan başvurusu sayısı ise 432’ye ulaştı.

Tüm başvuruların detaylı bir şekilde değerlendirildiği sürecin içinde olduklarını belirten Ererdi, “Henüz kuruluş aşamasındaki bir şirkete bu derece yoğun ilgi bizi bile şaşırttı, çok teşekkürler” dedi.

Ererdi, geçtiğimiz günlerde Ethica Sigorta’nın yemeksepeti.com gibi bir oluşum olacağını belirterek merak uyandırmıştı. Ayrıca Ererdi, acente seçiminde seçici olacaklarını ve az acente ile çalışarak acentelerinin büyümesini sağlayacaklarını da açıklamıştı.

Kaynak – SigortaHaberBir Cevap Yazın