hasay_konut_sigortasi

Konut Sigortası

Günümüzde en fazla talep gören sigorta ürünlerinden bir tanesi olan konut sigortası ile en değerli yaşam alanımız olan evimizi ve evimizin içerisinde bulunan eşyalarımızı yangından depreme, hırsızlıktan teröre kadar pek çok riske karşı toplu güvence altına alabiliriz.

Yangın, Sel ve su baskını, Fırtına, taşıt çarpması, Dumanın vereceği zararlar, Yer kayması, Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, Terör, Kar ağırlığı, Cam kırılması, Enkaz kaldırma giderleri ,Hırsızlık , Hasar nedeniyle yapılacak ikametgah değişikliği masrafları, Ferdi kaza, Görsel ve işitsel cihazlarda kaza sonucu oluşan zararlar, Kişisel üçüncü şahıs sorumluluk Yangın ve infilak mali sorumluluk , Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti ile Elektrik hasarlarından doğan zararlara karşı tüm ev değerlerimizi korumuş ve teminat altına almış olabilirsiniz.

Hasay Sigorta olarak bu kadar geniş güvence kapsamını size çok ekonomik çözümler ile ulaştırabiliyoruz..

En uygun konut sigortası hem sizin ihtiyaçlarınızı karşılayarak, bütçenizi yormadan hem de teminat bakımından en uygun konut sigortası için dilerseniz Has-Ay Sigorta’ dan fiyat alabilirsiniz.

Nasıl Destek Olabiliriz?

Müşteri Hizmetlerimiz Arayarak Tüm Sorularınız Cevabını Bulabilirsiniz.

Sigorta herkesin ihtiyacı olan bir olgudur. Hasay ailesi olarak; uzman, dinamik ve genç kadromuz ile bu olguyu herkese uygun şartlarla ulaştırmak için çalışıyoruz.

ilker
İlker AYDIN
Kurucu Ortak, Has-Ay Sigorta

Konut Sigortasından Yararlanmak İçin